Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Posiadali nie tylko pistolet i narkotyki

Data publikacji 20.01.2010

Ostatnie zatrzymanie dwóch osób to kontynuacja sprawy z grudnia ubiegłego roku. Tym razem w ręce legionowskich kryminalnych wpadli Piotr K. i Karolina K. Obydwoje są mieszkańcami Warszawy. W ich mieszkaniach policjanci znaleźli między innymi narkotyki, sprzęt rtv oraz biżuterię. Już wiadomo, że część z tych przedmiotów pochodziła z włamań do domów jednorodzinnych.

Kilka tygodni temu legionowscy kryminalni zatrzymali 7 osobową grupę osób podejrzewaną między innymi o kradzieże i włamania do mieszkań na terenie naszego powiatu oraz kilku innych miejscowości. Wtedy także policjanci w wykrytej „dziupli” zabezpieczyli i odzyskali samochody osobowe, sprzęt elektroniczny, telewizyjny oraz wiele innych cennych i wartościowych przedmiotów.

W poniedziałek policjanci prowadzący tę sprawę zatrzymali kolejne dwie osoby mające związek z tymi przestępstwami. 25-letnia Karolina K. i jej 30-letni partner Piotr K. są mieszkańcami Warszawy. Tuż po 19-stej w ich mieszkaniach znaleziono między innymi około 30 gramów amfetaminy, elektroniczną wagę służącą do ważenia narkotyków, biżuterię, telewizor oraz kosmetyki. Niektóre z tych przedmiotów pochodzą z włamania, do którego doszło w listopadzie ubiegłego roku w Legionowie.

Podczas przeszukania w mieszkaniu mężczyzny policjanci natknęli się także na metalową atrapę pistoletu. Funkcjonariusze sprawdzą teraz czy przedmiot ten nie służył do popełnienia któregoś z przestępstw. Teraz zatrzymane osoby usłyszą długą listę prokuratorskich zarzutów.

 

 

rsz/jb


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 1.12 MB)

Powrót na górę strony