Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Złodziejski kwartet rozbity

Data publikacji 12.01.2010

W ręce policjantów z Dobrego wpadło czterech młodych mieszkańców gminy Stanisławów, którzy mieli na koncie nocne włamanie do nissana i kradzież stu litrów paliwa z ciężarówki. 20-letni Paweł W. i 21-letni Piotr B. usłyszeli zarzut popełnienia kradzieży z włamaniem i kradzieży oleju napędowego. W sprawę paliwową zamieszani byli też 18-letni Jacek K. i 20-letni Kamil W. Cała czwórka dobrowolnie poddała się karze.

Kilkanaście godzin potrzebowali policjanci z Komisariatu Policji w Dobrem, żeby rozwiązać i zakończyć sprawę nocnego włamania do osobowego nissana. W samochodzie najpierw wybito szybę, a później zabrano z niego radioodtwarzacz i cb radio. Złodzieje zniknęli z fantami.

Dobrzańscy funkcjonariusze zdobyli jak najwięcej informacji, które mogłyby doprowadzić ich do przestępców. Efektem żmudnych działań mundurowych było zatrzymanie czterech młodych mieszkańców stanisławowskiej gminy. Byli wśród nich 20-letni Paweł W., 21-letni Piotr B., 18-letni Jacek K. i 20-letni Kamil W. Wszyscy pochodzili z okolic Stanisławowa.

Z policyjnych informacji wynikało, że Paweł W. i Piotr B. włamali się do nissana. Cała czwórka natomiast, tej samej nocy brała udział w kradzieży stu litrów paliwa z prywatnej ciężarówki, zaparkowanej na jednej z ulic Stanisławowa. Policjanci przeszukali domy, w których mieszkali złodzieje. Odnaleziono i odzyskano skradzione radia. U jednego z mężczyzn znaleziono też dilerkę z amfetaminą. Sprawa zakończyła się przedstawieniem zarzutów zatrzymanym: popełnienia kradzieży z włamaniem, kradzieży paliwa i nielegalnego posiadania środków odurzających. Wszyscy dobrowolnie poddali się karom.

ea/dn

Powrót na górę strony