Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Po służbie zatrzymał złodzieja

Data publikacji 12.01.2010

Aspirant sztabowy Grzegorz Napiórkowski w trakcie zakupów w jednym z supermarketów w Pułtusku zaważył mężczyznę, który kradł towar ze sklepowych półek. Policjant zatrzymał sprawcę na gorącym uczynku i przekazał go pracownikom ochrony.

Aspirant sztabowy Grzegorz Napiórkowski jest na co dzień oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Legionowie. Wracając w niedzielę rano po 12-godzinnej służbie do domu zatrzymał się w jednym z supermarketów w Pułtusku, aby zrobić zakupy.

Pomimo zmęczenia doświadczonemu policjantowi nie umknął uwadze fakt podejrzanego zachowanie jednego z klientów. Młody mężczyzna krążąc między regałami zaczął w pewnym momencie zamiast to koszyka chować do kieszeni ubrania wybrane ze sklepowych półek przedmioty. Chwilę później złodziej omijając kasowe stanowiska próbował bez uiszczenia stosownej opłaty wyjść ze sklepu. Wtedy to zastał zatrzymany przez policjanta z Legionowa i przekazany pracownikom ochrony, którzy natychmiast o tym, co się stało powiadomili miejscowych funkcjonariuszy.

Zaskoczony takim obrotem sprawy mężczyzna posłusznie wyłożył na stół wszystkie skradzione przedmioty. Były wśród nich między innymi maszynki do golenia, kosmetyki i alkohol. Sprawa znajdzie teraz swój epilog w sądzie.

ea/rsz

Powrót na górę strony