Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Bezpieczny weekend 2021

Data publikacji 14.05.2021

Dzisiaj, na terenie całego kraju, rozpoczynają się ogólnopolskie działania "Prędkość", a już w weekend, policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji, na ulicach Warszawy, będą prowadzili działania "Trzeźwy kierowca" i "Bezpieczna prędkość 2021". W trakcie działań funkcjonariusze będą sprawdzać stan trzeźwości kierujących oraz stan techniczny pojazdów, jak również będą reagować na inne przestępstwa i wykroczenia w ruchu drogowym. A już dziś, w social mediach Komendy Stołecznej Policji kolejny spot przedstawiający kontrolę drogową.

Dzisiaj, na terenie całego kraju, rozpoczynają się ogólnopolskie działania "Prędkość", natomiast w weekend, policjanci ze stołecznego wydziału ruchu drogowego, na ulicach Warszawy, będą prowadzili działania "Trzeźwy kierowca" i "Bezpieczna prędkość 2021". Wzmożone kontrole na drogach będą prowadzone głównie w trosce o bezpieczeństwo uczestników ruchu. Funkcjonariusze będą sprawdzali stan techniczny pojazdów, uprawnienia do kierowania, jak również stan trzeźwości kierowców.

W social mediach Komendy Stołecznej Policji co tydzień, będą pojawiały się filmiki pokazujące z jakimi niebezpieczeństwami możemy się spotkać na drodze.

https://www.youtube.com/watch?v=-HCbnxb2gKI

Apelujemy o ostrożność, rozsądek i rozwagę na drodze oraz o przestrzeganie przepisów przez wszystkich użytkowników dróg.

 

tekst: mł. asp. Irmina Sulich

film: podkom. Rafał Retmaniak

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 32.67 MB)

Powrót na górę strony