Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

3 areszty za pobicie kobiety

Data publikacji 05.01.2010

Decyzję o aresztowaniu na 2 miesiące usłyszały wczoraj trzy osoby zatrzymane przez grodziskich policjantów. Wpadli na gorącym uczynku za pobicie kobiety. 46-letni mężczyzna oraz jego wspólnicy- 53-latka i 32-latek byli nietrzeźwi. Zatrzymani odpowiedzą za pobicie, pozbawienie jej wolności i groźby karalne.

Około 20.00 grodziscy policjanci odebrali wezwanie na interwencję na posesję przy ul. Nadarzyńskiej. Na miejscu funkcjonariusze zastali 4 kłócące się między sobą osoby. Po legitymowaniu 2 kobiet i 2 mężczyzn, funkcjonariusze zdecydowali się sprawdzić ich stan trzeźwości. Szybko okazało się, że tylko jedna z uczestniczek zajścia jest trzeźwa.

Policjanci rozpoczęli wyjaśnianie okoliczności awantury. Po krótkiej rozmowie z trzeźwą kobietą, funkcjonariusze ustalili, że znalazła się w tym miejscu na prośbę swojego 46-letniego znajomego. Po krótkiej wymianie zdań kobieta została zaatakowana przez Leszka G., do którego szybko dołączyły 2 pozostałe osoby. Oprócz bicia pięściami po głowie i szarpania za włosy przez całą pijaną trójkę, znajomy nie pozwolił jej też opuścić posesji, a potem razem z 53-letnią kobietą grozili jej jeszcze poważniejszym pobiciem.

Dwaj mężczyźni i kobieta trafili do celi grodziskiej komendy. Wczoraj sąd zdecydował o ich tymczasowym aresztowaniu na najbliższe 2 miesiące. Zatrzymani odpowiedzą za pobicie kobiety, pozbawienie jej wolności i groźby karalne.

 

ak, kz

 

Powrót na górę strony