Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Awanturnicy obezwładnieni w barze

Data publikacji 05.01.2010

Trzy zarzuty, w tym: naruszenia nietykalności, znieważenia policjantów i pobicia klienta jednego z barów w mińskiej gminie, usłyszało trzech mężczyzn wieku 32, 30 i 36 lat pochodzących z okolic Garwolina i Mińska Mazowieckiego. Mężczyźni po tym, jak urządzili burdę w lokalu, zaatakowali klienta i policjantów, którzy przyjechali na interwencję. Prokurator zastosował wobec całej trójki policyjny dozór. Grożą im teraz nawet 3 lata więzienia.

Do zdarzenia doszło sobotniej nocy, w jednym z barów na terenie mińskiej gminy. Trzech mężczyzn biesiadujących w lokalu zaczepiło i pobiło jednego z klientów. Zgłoszenie trafiło do oficera dyżurnego, który wysłał na interwencję policjantów z ogniwa patrolowo-interwencyjnego. Funkcjonariusze, którzy przyjechali na miejsce, próbowali uspokoić awanturujących się klientów. W pewnej chwili pijani mężczyźni swoją agresję obrócili w kierunku funkcjonariuszy. Policjanci błyskawicznie obezwładnili napastników i założyli im kajdanki. Zatrzymano Artura O. (l. 32), Jarosława O. (l. 30) i Arkadiusza F. (l. 36). Cała trójka trafiła do komendy.

Wszyscy byli pijani. Każdy z nich miał prawie dwa promile alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu zostali przesłuchani. Usłyszeli zarzut pobicia, naruszenia nietykalności i znieważenia. Na wniosek Policji, prokurator zastosował wobec sprawców dozory. Mężczyznom grozi teraz nawet do trzech lat więzienia.

 

ak, dn


 

Powrót na górę strony