Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Z mieszkania ukradł laptop

Data publikacji 31.12.2009

Natychmiastowe działania policjantów z Ochoty doprowadziły do odzyskania skradzionego laptopa i zatrzymania złodzieja. Funkcjonariusze szybko ustalili, że sprawca kradzieży, sprzęt warty około 4 tysięcy złotych ukrył w windzie na klatce schodowej. Maciej W. odpowie również za groźby i wybicie szyby w windzie.

Do zdarzenia doszło kilka minut przed 5.00 rano w jednym z mieszkań w Al. Jerozolimskich. Młoda kobieta poprosiła ochockich policjantów o pomoc w odzyskaniu laptopa wartego około 4 tysiące złotych. Funkcjonariusze natychmiast pojechali pod wskazany adres.

Na klatce schodowej zauważyli młodego mężczyznę, który widząc policyjne mundury zaczął uciekać. W tej samej chwili podeszła do nich poszkodowana, która wskazała go, jako sprawcę kradzieży jej własności. Ponadto oświadczyła, że mężczyzna ten groził jej pozbawieniem życia.

24-letni Maciej W. został zatrzymany. Skradziony sprzęt policjanci odnaleźli w windzie. Odzyskany laptop wrócił już do właścicielki, a Maciej W. trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna odpowie również za wybicie szyby w windzie.

ea/ew

Powrót na górę strony