Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowiedzą za pobicie

Data publikacji 30.12.2009

Policjanci z Nowego Dworu Mazowieckiego zatrzymali Sebastiana W. (17 l.) oraz Krzysztofa M. (17 l.). Obaj są podejrzani o pobicie 14-latka. Sprawcy bez powodu zaczepili, a następnie skopali swoją ofiarę. Wszystko wskazuje na to, że w sprawę jest zamieszany jeszcze jeden mężczyzna. Zatrzymanie go jest tylko kwestią czasu.

Wszystko zaczęło się w listopadowy wieczór. Wówczas to wracającego wieczorem, ze sklepu 14-latka, zaczepił młody człowiek. Chłopiec najpierw nie reagował na zaczepki i szturchańce, a w końcu próbował ratować się ucieczką. Wówczas do napastnika dołączyło dwóch nastolatków. Sprawcy dogonili swoją ofiarę, pobili 14- latka i uciekli.

Policjanci z Nowego Dworu Mazowieckiego przesłuchali świadków, zbierali informacje na temat zajścia i ustalali sprawców. Trop prowadził do 17-letniego Sebastiana W. Nastolatek wczoraj został zatrzymany i przesłuchany. Usłyszał także zarzut udziału w pobiciu.

Dzisiaj w ręce nowodworskich wpadł kolejny podejrzewany. 17-letni Krzysztof M. najprawdopodobniej jeszcze dziś zostanie przesłuchany i wszystko wskazuje na to, że także postawiony mu będzie zarzut udziału w pobiciu. Zatrzymanie trzeciego podejrzanego jest tylko kwestią czasu.
 

ij/js

Powrót na górę strony