Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Czujny dzielnicowy

Data publikacji 29.12.2009

Poszukiwanego 2 listami gończymi, nakazem doprowadzenia do zakładu karnego oraz ustaleniem miejsca pobytu zatrzymał dzielnicowy z warszawskich Włoch. 43-letni Jerzy K. na swoim koncie ma sprawy o przekroczenie granicy Polski wbrew przepisom, kierowanie pojazdem będąc w stanie nietrzeźwości oraz niepłacenie alimentów.

Dzielnicowy z warszawskich Włoch podczas wykonywania czynności służbowych zatrzymał 43-letniego Jerzego K. Mężczyzna od roku był poszukiwany przez sądy i prokuratury 2 listami gończymi, nakazem doprowadzenia do zakładu karnego oraz ustaleniem miejsca pobytu za przekroczenie granicy Polski wbrew przepisowi, kierowanie pojazdem będąc w stanie nietrzeźwości oraz niepłacenie alimentów.

Jerzy K. został zatrzymany w Al. Krakowskiej. Tam dzielnicowy zauważył mężczyznę, który rysopisem przypominał osobę poszukiwaną. Po wylegitymowaniu i sprawdzeniu w policyjnej bazie okazało się, że podejrzenia funkcjonariusza były słuszne. 43-latek trafił do aresztu, gdzie oczekiwać będzie na dalsze decyzje sądów w swojej sprawie.

 

ak, ew

 

Powrót na górę strony