Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Był poszukiwany listem gończym

Data publikacji 29.12.2009

Kradzieże i kradzieże z włamaniem to tylko niektóre z przestępstw, jakie ma na swoim koncie 31-letni Sebastian K. Mężczyzna został zatrzymany wczoraj podczas interwencji przez policjantów z Legionowa.

Dzisiaj rano do oficera dyżurnego legionowskiej komendy zadzwonił telefon. Rozmówca poinformował o grupie bezdomnych koczujących na jednym z pięter bloku przy ulicy 3-go Maja. Osoby te miały zanieczyszczać klatkę schodową i uniemożliwiać lokatorom swobodne przejście.

Funkcjonariusze, którzy przybyli pod wskazany adres wylegitymowali wszystkie znajdujące się tam osoby. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych okazało się, że jedna z nich jest poszukiwana listem gończym. Nakaz doprowadzenia do najbliższego zakładu karnego został wystawiony przez sąd rejonowy w Warszawie, a dotyczył 31-letniego Sebastiana K.

Mężczyzna od ponad roku ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Ma na swoim koncie między innymi kradzieże i włamania. 31-latek został zatrzymany i przewieziony do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał zasądzony wcześniej wyrok.

 

ak, rsz

 

Powrót na górę strony