Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Narkotyki miał w kieszeni, w stodole i w domu

Data publikacji 29.12.2009

Ponad 33 gramy marihuany i 12 łodyg tego narkotyku z kwiatostanem, woreczek z amfetaminą oraz wagę laboratoryjną i ponad 80 pustych dilerek zabezpieczyli grodziscy kryminalni w domu 30-latka. Mężczyzna w czasie kontroli drogowej miał w kieszeni torebkę z marihuaną. Policjanci ustalają, skąd pochodzą i gdzie miały trafić znalezione narkotyki. O tym, czy Przemysław M. odpowie tylko za posiadanie, czy również za handel środkami odurzającymi, wkrótce zdecyduje sąd.

Grodziscy kryminalni pełniący służbę w Jaktorowie postanowili zatrzymać do kontroli drogowej jadącego ul. Warszawską volkswagena. Na siedzeniu pasażera policjanci szybko rozpoznali mężczyznę podejrzewanego o posiadanie narkotyków. Natychmiast zapadła decyzja o legitymowaniu i sprawdzeniu zawartości jego kieszeni. W kurtce 30-latka funkcjonariusze znaleźli torebkę z marihuaną.

Policjanci w towarzystwie zatrzymanego właściciela narkotyków pojechali do miejsca jego zamieszkania. Po dokładnym przeszukaniu całej posesji okazało się, że Przemysław M. ukrywa tam więcej środków odurzających. W stodole funkcjonariusze znaleźli dwa słoiki i 3 torebki wypełnione marihuaną. Przeszukanie pokoju mężczyzny zakończyło się zabezpieczeniem 12 łodyg marihuany z kwiatostanem, woreczka z amfetaminą oraz wagi laboratoryjnej i ponad 80 pustych torebek.

Wszystkie przedmioty zostały natychmiast zabezpieczone, a Przemysław M. trafił do celi grodziskiej komendy. Policjanci ustalają jeszcze, skąd pochodzą i gdzie miały trafić znalezione narkotyki. Wkrótce sąd zdecyduje, czy Przemysław M. odpowie tylko za posiadanie, czy również za handel środkami odurzającymi.

ea/kz

 

Powrót na górę strony