Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pościg za pijanym kierowcą

Data publikacji 29.12.2009

Pijanego 38–letniego Marcina Sz., którego po długim pościgu zatrzymali na Pradze Północ wolscy policjanci czeka szósty z kolei zakaz prowadzenia pojazdów. Mężczyzna znany jest Policji. Wydano mu już wcześniej aż pięć zakazów prowadzenia pojazdów. Notowano go też kilkadziesiąt razy za oszustwa i podrobienie dokumentów.

Około 8. 30 wolski patrol Policji dał sygnał kierowcy volkswagena, który rozmawiał przez komórkę, do zatrzymania się. Mężczyzna zignorował wezwanie i zaczął uciekać. „Skosił” po drodze dwa znaki drogowe i złamał wiele przepisów ruchu drogowego, jadąc między innymi w pewnym momencie pod prąd. Na koniec pościgu, który zakończył się na Rondzie Starzyńskiego mężczyzna wjechał na krawężnik. Urywając lewe przednie koło w swoim samochodzie, spowodował kolizję z busem dostawczym.

38–letni Marcin Sz. miał niemal promil alkoholu we krwi i bogatą przeszłość kryminalną. Orzeczono mu juz wcześniej aż pięć zakazów prowadzenia pojazdów. Kilkadziesiąt razy notowano go też za oszustwa i podrobienie dokumentów.

 

ak, mb
 

Powrót na górę strony