Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Prowadził kradziony skuter

Data publikacji 28.12.2009

Około 2.00 w nocy policyjny patrol dostał informację, że młody, najprawdopodobniej pijany mężczyzna, prowadzi skuter na ul. Dobrej. Funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce. Na jednym z podwórek zauważyli chłopaka ze skuterem. Nastolatek na widok policjantów rzucił się do ucieczki. Zatrzymany na klatce schodowej przyznał się, ale nie do jazdy po alkoholu, tylko do kradzieży skutera. Za czyn, którego się dopuścił grozi mu do 5 lat więzienia.

Dzisiaj około 2.00 w nocy oficer dyżurny został poinformowany o młodym mężczyźnie, który ulicami Powiśla pcha skuter i jest najprawdopodobniej pod wpływem alkoholu. Jedna z załóg patrolujących ten teren pojechała sprawdzić informację. Funkcjonariusze na ul. Dobrej zauważyli w jednym z podwórek młodego mężczyznę parkującego skuter. Na ich widok chłopak rzucił się do ucieczki. Po krótkim pościgu został zatrzymany na klatce schodowej. Po krótkiej rozmowie było już wiadomo, że nie chodzi o jazdę pod wpływem alkoholu, ale o kradzież, do której przyznał się 19-letni Marcin G.

Chłopak powiedział, że kilkadziesiąt minut wcześniej ukradł skuter z ul. Grzybowskiej. Po ustaleniu właściciela pojazdu policjanci przyjmą zawiadomienie o przestępstwie. Zatrzymanemu nastolatkowi za czyn, którego się dopuścił grozi do 5 lat więzienia.

ea/to

Powrót na górę strony