Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pijany z narkotykami nie chciał opuścić kościoła

Data publikacji 28.12.2009

W policyjnej celi zakończyła się wieczorna wizyta młodego mężczyzny w miejscowym kościele. 23-latek miał w nim wszcząć awanturę i za nic nie chciał opuścić świętego miejsca. Dopiero widok policjantów z Wilanowa uspokoił go. Okazało sie, że miał 2,5 promila alkoholu we krwi, a w kieszeni ukrywał torebkę z marihuaną.

Tuż przed 20 policjanci z Wilanowa udali sie do kościoła, gdzie miał przebywać młody awanturnik. Nie chciał dobrowolnie opuścić kościoła. Dopiero widok funkcjonariuszy uspokoił 23-latka. Młody człowiek wyszedł na zewnątrz. Mundurowi od razu wyczuli od niego woń alkoholu. Miał prblemy z utrzymaniem równowagi, przewracał się na chodnik. Jak się okazało, w organizmie młodego człowieka znajdowało się blisko 2,5 promila.

To nie był jednak powód spędzenia wieczoru i nocy w policyjnej celi. Mundurowi skontrolowali 23-latka. W jego kieszeni zabezpieczyli torebkę z marihuaną. Za naruszenie zasad ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii mężczyzna usłyszał już zarzuty. Grozi mu nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

 

ak, ao

Powrót na górę strony