Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Znany Policji oszust zatrzymany za kradzeż paliwa

Data publikacji 28.12.2009

4 tysiące złotych grzywny otrzymał 19 – latek za kradzieże paliwa na stacjach benzynowych. Wobec tego samego mężczyzny kilka miesięcy temu północnopraska prokuratura zastosowała policyjny dozór, poręczenie majątkowe i zakaz opuszczania kraju. 19 – latek oszukiwał na jednej z aukcji internetowych.

Kilka miesięcy temu policjanci z Białołęki zatrzymali 19 - letniego oszusta. Północnopraska prokuratura zastosowała wobec niego policyjny dozór, poręczenie majątkowe i zakaz opuszczania kraju. W znalezionych i zabezpieczonych u niego w domu dokumentów wynikało, że oszukanych przez niego osób mogło być ponad 200. Policjanci w dalszym ciągu pracują nad rozwiązaniem tej sprawy.
Niedawno 19 – latek wpadł w ręce policjantów z Targówka, po tym jak dziewięciokrotnie zatankował paliwo na stacjach benzynowych i odjechał nie regulując rachunków. Poruszał się samochodem na nie swoich numerach. Twierdził, że kupił tablice rejestracyjne od przypadkowo napotkanego chłopca za 10 złotych.

W sumie 19 – latek usłyszał w ogniwie do spraw wykroczeń trzy zarzuty: kradzieży paliwa na blisko 250 złotych, nabywania mienia wiedząc, że pochodzi ono z przestępstwa oraz braku dopuszczenia pojazdu do ruchu drogowego poprzez użycie tablic rejestracyjnych przeznaczonych dla innego samochodu. Sąd grodzki skazał go za popełnione wykroczenia na 4000 tysiące grzywny.

mb/js
 

Powrót na górę strony