Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani poszukiwani

Data publikacji 28.12.2009

W Rembertowie w ręce policjantów wpadł Grzegorz B. (l. 46). Nie zapłacił on grzywny, trafił więc do więzienia na 10 dni. Południowoprascy funkcjonariusze z kolei zatrzymali dwóch poszukiwanych nakazem doprowadzenia do zakładu karnego lub aresztu. 29-letni Michał J. w więzieniu spędzi najbliższe 2 lata, 51-letni Paweł U. uniknął aresztu, ponieważ po zatrzymaniu uregulował zaległą grzywnę.

Każdego dnia policjanci wykonują czynności zmierzające do ustalenia miejsca pobytu oraz zatrzymania osób poszukiwanych. W okresie świątecznym funkcjonariusze również prowadzili podobne działania. W przeciągu kilkunastu godzin w ręce policjantów wpadło trzech mężczyzn. Wszyscy poszukiwani byli na podstawie nakazów doprowadzenia.

W Rembertowie policjanci zatrzymali 46-letniego Grzegorza B. W związku z tym, że nie zapłacił w terminie 200 złotych grzywny, teraz spędzi 10 dni w areszcie. Na terenie Pragi Południe funkcjonariusze wydziału kryminalnego odwiedzili dwa adresy, gdzie w obu przypadkach zastali poszukiwane osoby. Najpierw zatrzymali 29-letniego Michała J., który zgodnie z dyspozycją sądu trafił do więzienia na 2 lata. 51-letni Paweł U. uniknął więzienia, ponieważ po zatrzymaniu jego żona uiściła zaległą grzywnę w wysokości blisko 1000 złotych i dzięki temu został zwolniony.

 

ak, jw

 

Powrót na górę strony