Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadł na Centralnym

Data publikacji 27.12.2009

Policjanci z Pragi Południe ustalili, że mężczyzna podejrzewany o włamanie do piwnicy może przebywać na Dworcu Centralnym. Kryminalni natychmiast udali się w to miejsce. Poszukiwania zakończyły się zatrzymaniem Pawła P. 33-latek poza tym jednym czynem dopuścił się jeszcze innych. W sumie usłyszał kilka zarzutów. W sądzie został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

24 listopada na terenie Przyczółka Grochowskiego ktoś włamał się do piwnicy. Po przyjęciu zawiadomienia o przestępstwie sprawą zajęli się kryminalni. Policjanci szybko wytypowali prawdopodobnego sprawcę tego włamania. Jego zatrzymanie nie było jednak łatwe, mężczyzna od wielu lat nie miał stałego miejsca pobytu, prowadzi wędrowny tryb życia.

Kryminalni cały czas prowadzili sprawdzenia. W pewnym momencie otrzymali informację, że 33-letniego Pawła P. można znaleźć na terenie Dworca Centralnego. Funkcjonariusze nie zwlekali nawet chwili, natychmiast udali się na dworzec. Tam przeprowadzili poszukiwania na peronach oraz w poczekalni. W końcu w tłumie ludzi zauważyli Pawła P. Mężczyzna został zatrzymany.

Podczas dalszych czynności procesowych wyszło na jaw, że 33-latek dopuścił się znacznie większej liczby włamań. W sumie usłyszał kilka zarzutów i został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy.

jw, mm

Powrót na górę strony