Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany z podróbkami

Data publikacji 23.12.2009

Na swoim stoisku handlowym miał wyeksponowaną markową odzież. Sprzedawał koszulki, swetry, czapki i paski. Nie były to jednak towary oryginalne, chociaż wszystkie posiadały zastrzeżone znaki towarowe. Obywatel Armenii został zatrzymany przez funkcjonariuszy z nieetatowej grupy policyjnej Stadion oraz wydziału do walki z przestępczością gospodarczą.

Wczoraj w godzinach przedpołudniowych policjanci pełniący służbę na terenie dawnego Stadionu X-lecia wspólnie z funkcjonariuszami wydziału do walki z przestępczością gospodarczą przeprowadzili kolejne działania wymierzone w handel podrobionymi towarami.

Tym razem zatrzymali obywatela Armenii , który prowadził stoisko z odzieżą. Sprzedawał koszulki, swetry, czapki i paski różnych renomowanych firm. Wszystkie rzeczy opatrzone były zastrzeżonymi znakami towarowymi. Policjanci szybko zorientowali się, że mężczyzna handluje podróbkami wykonanymi ze słabej jakości materiałów. W związku z tym, że towar nie był oryginalny został przez stróżów prawa zabezpieczony.

Obywatel Armenii trafił do policyjnej celi. W dalszej kolejności policjanci przedstawili mu zarzut. Odpowie za popełnione przestępstwo.

jw, dt

 

Powrót na górę strony