Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Znowu groziła matce

Data publikacji 22.12.2009

Marzena W. już po raz kolejny została zatrzymana przez policjantów z Ochoty za znęcanie się nad matką. 44-latka mając blisko 3 promile alkoholu we krwi, trafiła na izbę wytrzeźwień. Funkcjonariusze z dochodzeniówki wystąpili z wnioskiem do prokuratury o zastosowanie wobec niej tymczasowego aresztu. Grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.

Policję zawiadomili zaniepokojeni sąsiedzi. Usłyszeli oni dobiegające z lokalu wołanie o pomoc. Na miejsce natychmiast została skierowana policyjna załoga z Ochoty. W mieszkaniu 78-letnia kobieta poskarżyła się policjantom, że jej córka znęca się nad nią fizycznie i psychicznie. Pijana wróciła do domu i bez powodu kopała w drzwi. Własnej matce groziła pozbawieniem życia.

Funkcjonariusze zatrzymali 44-letnią Marzenę W. i przewieźli do izby wytrzeźwień. Kobieta miała we krwi prawie 3 promile alkoholu.

44-latka była wcześniej zatrzymywana za znęcanie się nad matką. Wtedy prokurator zastosował wobec niej środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Wczoraj policjanci z dochodzeniówki wystąpili z wnioskiem do prokuratury o zastosowanie wobec Marzeny W. tymczasowego aresztu. Kobieta może nawet na 5 lat trafić za kratki.

dt, ew
 

 

 

Powrót na górę strony