Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

„ JAK SZYBKO TO NIE NA DRODZE”

Data publikacji 31.07.2020

Z dniem 20.02.2020 roku ruszyła kampania społeczna Komendy Stołecznej Policji „ Jak szybko to nie na drodze”. Krótkie spoty powstały we współpracy ze znanymi osobami, które prezentowane były co tydzień. W ten sposób chcieliśmy i chcemy uświadomić wielu kierowcom, że adrenalinę, którą wywołuje szybkość, można podnieść w inny sposób.

Pomysł na kampanię wypłynął od policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji z grupy SPEED, którzy na co dzień podczas służby walczą z „piratami” drogowymi niestosującymi się do ograniczeń prędkości.

Po dłuższej przerwie związanej z Covid-19 wracaliśmy z kolejnymi odsłonami naszych spotów. Dotąd ukazały się trzy materiały, na których mogliśmy zobaczyć m.in. Karolinę Pilarczyk, Roberta Korzeniowskiego oraz Wojciecha Brzozowskiego.

Dzisiaj przedstawiamy państwu ostatni już odlotowy spot naszej akcji „ Jak szybko to nie na drodze” z udziałem Roberta Kowalika, pilota komunikacyjnego i akrobacyjnego, dziesięciokrotnego mistrza Polski w akrobacji samolotowej oraz brązowego medalisty mistrzostw Europy.

We wszystkich naszych spotach prezentowaliśmy, że prędkość na drodze można zastąpić innymi formami sportów ekstremalnych. Mamy nadzieję, że naszymi materiałami zachęciliśmy Was do promowania bezpieczeństwa, szczególnie w okresie wakacyjnym, gdzie czas możemy spędzić w różnorodnej formie aktywności fizycznej.

Dziękujemy wszystkim osobom  biorącym udział w naszej akcji i wspólnym promowaniu zasad bezpieczeństwa na drodze.

https://youtu.be/AcqBZgNbLSU

tekst: st.sierż Gabriela Putyra; foto: Marek Szałajski; film: podkom. Rafał Retmaniak

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 25.66 MB)

Powrót na górę strony