Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podrobiona zimowa odzież

Data publikacji 21.12.2009

40-letnia Agnieszka A. wpadła w ręce policjantów z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą. Kobieta handlowała dresami, spodniami, czapkami, szalikami, rękawiczkami i skarpetami na bazarze wokół Stadionu X-lecia. Wszystkie oferowane do sprzedaży rzeczy posiadały zastrzeżone znaki towarowe, a były jedynie podróbkami oryginałów.

Zgodnie, z wciąż zapowiadanymi przez policjantów zwalczających przestępstwa gospodarcze, kontrolami na terenie bazarów, w weekend przeprowadzono kolejne tego rodzaju działania.

Funkcjonariusze zatrzymali 40-letnią Agnieszkę A., która handlowała podróbkami. W swoim asortymencie posiadała głównie odzież zimową. Na stoisku kobiety można było zaopatrzyć się w dresy, spodnie, czapki, szaliki, rękawiczki, skarpety. Wszystkie były wykonane ze słabej jakości materiałów. Mundurowi nie mieli wątpliwości, że 40-latka handlowała podróbkami.

Towar został zabezpieczony. Sprzedająca trafiła do policyjnej celi, a następnie policjanci przedstawili jej zarzut. Teraz stanie przed sądem i odpowie za popełnione przestępstwo.

ea/jw

 

Powrót na górę strony