Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pobił na śmierć

Data publikacji 18.12.2009

Na trzy miesiące sąd tymczasowo aresztował 27-letniego Dominika S. Mężczyzna jest podejrzany o pobicie ze skutkiem śmiertelnym. Do zdarzenia doszło miesiąc temu. Ofiara zmarła na miejscu. Doznała licznych obrażeń na całym ciele. 55-letni mężczyzna był bity i kopany. Sprawcy grozi teraz do 10 lat więzienia.

Policjanci z komendy przy ulicy Grenadierów miesiąc temu otrzymali informację na temat pobicia, do którego doszło na terenie Grochowa. Pokrzywdzony zmarł na miejscu zdarzenia, jeszcze przed przybyciem pogotowia ratunkowego. Zgon nastąpił w wyniku doznanych obrażeń. Doznał licznych uderzeń pięściami, był też kopany i bity po całym ciele. Południowoprascy policjanci od razu zajęli się sprawą.

Kryminalni bardzo szybko ustalili, kim był sprawca. Młody mężczyzna zdawał sobie sprawę z tego, że szuka go Policja i dlatego nie przebywał w miejscu zamieszkania, cały czas ukrywał się. Policjanci nie dali jednak za wygraną. Zatrzymali podejrzewanego 27-letniego Dominika S. dwa dni temu. Mężczyzna nie krył zaskoczenia. Miał nadzieję, że już nie spotka go żadna kara za czyn, którego się dopuścił. Mylił się jednak bardzo. Zebrany przez dochodzeniowców materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutu pobicia ze skutkiem śmiertelnym.

Wczoraj sąd przychylił się do wniosku o tymczasowe aresztowanie podejrzanego i 27-latek trafił na trzy miesiące do aresztu. Policjanci nadal pracują nad sprawą i sprawdzają, czy zatrzymany nie działał wspólnie z innymi osobami.

dt, jw
 

Powrót na górę strony