Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Został pobity, bo stanął w obronie znieważanej kobiety

Data publikacji 17.12.2009

Niezwłocznie podjęta interwencja przez policjantów z Ochoty zakończyła się zatrzymaniem dwóch sprawców pobicia. Tomasza G. i Paweł O. pobili 36-latka, gdyż stanął w obronie znieważanej przez nich kobiety. Zatrzymani mieli od 1,5 do 2 promili alkoholu we krwi. Noc spędzili w izbie wytrzeźwień. za pobicie grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w nocy w jednym z lokali gastronomicznych na Ochocie. Dwaj młodzi mężczyźni zaatakowali 32-latka. Jeden z napastników opluł go i zadał cios w twarz. Po chwili dołączył do niego kolega. Obaj bili i kopali go po całym ciele. Z relacji pokrzywdzonego wynika, że został pobity, gdyż stanął w obronie kobiety, której ubliżali.

Dzięki szybko podjętym działaniom funkcjonariusze z Ochoty zatrzymali 25-letniego Tomasza G. i 20-letniego Pawła O. Mężczyźni byli nietrzeźwi. Mieli od 1,5 do 2 promili alkoholu we krwi. Zostali przewiezieni do izby wytrzeźwień. Kiedy już wytrzeźwieli usłyszeli zarzut pobicia. Przyznali się do wszystkiego i dobrowolnie poddali  karze. Czyn ten zagrożony jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

ea/ew

Powrót na górę strony