Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymana za znęcanie się

Data publikacji 17.12.2009

36-letnia Anna G. mając 2,5 promila alkoholu we krwi wszczęła awanturę w domu. Ubliżała bratu i jego konkubinie oraz groziła pozbawieniem życia. Dzięki policyjnej interwencji awantura została zażegnana, a kobieta zatrzymana. Trafiła do izby wytrzeźwień, a kiedy wytrzeźwiała usłyszała zarzut znęcania się psychicznego i fizycznego.

Kilka minut przed 1.00 w nocy policjanci z Ochoty udali się do jednego z mieszkań na terenie dzielnicy. Policję wezwał mężczyzna, którego siostra wszczęła awanturę.

Jak ustalili funkcjonariusze, kobieta pijana wróciła do domu. Pomiędzy nią a jej bratem i jego konkubiną doszło do awantury. Anna G. ubliżała im oraz groziła pozbawieniem życia. Świadkiem całego zajścia była jej 15-letnia córka. Policjanci zatrzymali sprawczynię, 36-letnią kobietę. Była nietrzeźwa. Przeprowadzone badanie wykazało, że miała 2,5 promila alkoholu we krwi. Noc spędziła w izbie wytrzeźwień. Następnego dnia, kiedy już wytrzeźwiała usłyszała zarzut znęcania się psychicznego i fizycznego. Czyn ten zagrożony jest karą do 5 lat więzienia.

ea/ew

Powrót na górę strony