Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Okradali pracodawcę

Data publikacji 16.12.2009

Policjanci z Nowego Dworu Mazowieckiego zatrzymali trzy osoby podejrzewane o kradzież artykułów chemicznych z firmy, w której pracowali. Saszetki, butelki i pojemniki z różnego rodzaju płynami zostały zabezpieczone, a następnie wrócą do właściciela. W firmowej szafce jednego z zatrzymanych policjanci znaleźli marihuanę. Cała trójka w najbliższym czasie odpowie za swoje zachowanie.

Jak tylko do policjantów dotarła informacja, że kilku pracowników jednej z nowodworskich firm, może być zamieszanych w kradzież, od razu zaczęli ustalać okoliczności sprawy. W efekcie zatrzymano 3 osoby, u których znaleziono artykuły chemii gospodarczej, pochodzące najprawdopodobniej z kradzieży. Jacek T. (19 l.), Krzysztof K. (31 l.) oraz Bogdan T. (48 l.) w najbliższym czasie zostaną przesłuchani. Wszystko wskazuje na to, że cała trójka może usłyszeć zarzuty kradzieży.

Podczas przeszukania firmowej szafki Krzysztofa K., policjanci znaleźli nie tylko środki chemiczne, ale także torebkę z suszem roślinnym. W komendzie znalezisko zbadano i okazało się, że jest to marihuana. W związku z tum mężczyzna najprawdopodobniej usłyszy także zarzut posiadania środków odurzających.

Nowodworscy dochodzeniowcy ustalają, skąd u zatrzymanych znalazł się firmowy towar oraz gdzie miał trafić.

dt, ij

 

Powrót na górę strony