Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pracownik kradł pamięć

Data publikacji 10.12.2009

Policjanci z Ożarowa Mazowieckiego zostali powiadomieni o kradzieży pamięci przenośnych w jednej z firm. Jak ustalili, zginęło tam jednego dnia 10 sztuk. Szybko wyszło na jaw, że za kradzieże odpowiedzialny jest pracownik. Zrabowany łup znaleziono u niego w szafce. Mężczyzna został zatrzymany. Dodatko podczas przeszukania mieszkania policjanci odkryli sprzęt elektroniczny z poprzednich kradzieży. Dzisiaj 26-latek usłyszał zarzuty. Za kradzież grozi kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

W południe policjanci z Ożarowa Mazowieckiego zostali powiadomieni o kradzieży pamięci przenośnych w jednej z okolicznych firm. Funkcjonariusze szybko ustalili okoliczności i zatrzymali 26-letniego pracownika. Mężczyzna skradziony łup schował do szafki. Funkcjonariusze odkryli w niej10 sztuk pamięci przenośnej.

Przeszukano również jego miejsce zamieszkania. Znaleziono w nim sprzęt elektroniczny z poprzednich kradzieży. Dzisiaj 26-latek usłyszał zarzuty. Przyznał sie do wszystkiego i dobrowolnie poddał  karze.

 

ak, ego

Powrót na górę strony