Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nie zaakceptował jej nowego chłopaka

Data publikacji 09.12.2009

Po rozstaniu z dziewczyną 19-latek nie pogodził się z wyborem przez nią innego partnera. Razem z 3 kolegami pojechali do jej nowego chłopaka i pobili go pięściami i metalową pałką. 2 dni później agresywna czwórka była już w rękach grodziskich policjantów. Wszyscy zatrzymani usłyszeli już zarzuty. Kamil L. odpowie za pobicie z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Od wczoraj jest pod policyjnym dozorem, zapłaci też 5 tys. złotych poręczenia majątkowego. Dziś sąd rozpatrzy policyjne wnioski o dozory także dla trzech jego wspólników.

Obrażenia nosa, oka i łuku brwiowego to tylko niektóre uszkodzenia ciała, jakie podczas składania zawiadomienia o przestępstwie przedstawił grodziskim policjantom mieszkaniec Bieganowa. Pokrzywdzony poinformował funkcjonariuszy o pobiciu go dzień wcześniej na własnej posesji przez 4 młodych mężczyzn. Wszystko wskazywało na to, że sprawcami pobicia są: były partner jego dziewczyny oraz jego koledzy.

Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania napastników. W ciągu kolejnych 2 dni grodziscy kryminalni znali już dane wszystkich podejrzewanych mężczyzn. Cała czwórka została zatrzymana. Kamil L. (l. 19), Kamil B.(l. 18), Krzysztof K. (l. 20) i Marcin Ł. (l. 18) usłyszeli już zarzuty. 19-latek odpowie za pobicie z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Wczoraj sąd zastosował wobec niego policyjny dozór i zapłatę 5 tys. złotych poręczenia majątkowego. Do sądu wpłynęły również policyjne wnioski o zastosowanie dozorów wobec trzech jego wspólników.

 

ak, kz

 

Powrót na górę strony