Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Okradał przesyłki kurierskie

Data publikacji 03.12.2009

Wykorzystując nieuwagę innych pracowników firmy, kradł z przesyłek telefony komórkowe. Sprzedawał je kierowcy, który przyjeżdżał po towar oraz do komisów. 42-letni Roman Ł. został zatrzymany na gorącym uczynku kradzieży przez policjantów z warszawskich Włoch. Funkcjonariuszom udało się odzyskać 5 skradzionych aparatów i zatrzymać pasera.

Policjanci z warszawskich Włoch uzyskali informację, że z przesyłek w jednej z firm kurierskich giną telefony komórkowe. Już po wstępnej analizie materiałów okazało się, że złodziejem jest jeden z pracowników firmy, zatrudniony w magazynie przy sortowaniu paczek.

Kryminalni zatrzymali 42-letniego Roman Ł. na gorącym uczynku kradzieży. Był bardzo zaskoczony wizytą funkcjonariuszy w jego miejscu pracy. Mężczyzna za paskiem spodni miał ukryty telefon komórkowy, który chwilę wcześniej zabrał z przesyłki.

Dalsze czynności prowadzone w tej sprawie doprowadziły do zatrzymania pasera, którym okazał się kierowca, odbierający przesyłki. Zabezpieczono u niego dwa telefony pochodzące z kradzieży. Policjantom pracującym przy sprawie udało się odzyskać 5 telefonów komórkowych. Piotr Ł. odpowie za kradzież, natomiast Piotr N. za paserstwo.

ea/ew

Powrót na górę strony