Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany za udział w zorganizowanej grupie przestępczej podawał dane brata

Policjanci z Woli zatrzymali 31-letniego mężczyznę, który był poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Okręgowy w Warszawie w celu odbycia kary 10 lat i 8 miesięcy więzienia za udział w zorganizowanej grupie przestępczej. 31-latek liczył, że uniknie więzienia podając dane brata. Mężczyzna został przewieziony do zakładu karnego.

Do zatrzymania doszło w środę. Policjanci z wolskiej komendy podjęli interwencję wobec mężczyzny, który miał awanturować się z kierowcą innego pojazdu. Na miejscu policjanci wykonywali czynności. 31-latek był zdenerwowany i chciał jak najszybciej opuścic miejsce interwencji. Nie uszło to uwadze funkcjonariuszy. 31-latek próbował oszukac policjantów  podając dane brata. To jednak nie zmyliło funkcjonariuszy, którzy podejrzewali, że jest on poszukiwany listem gończym.

Po sprawdzeniu okazało się, że policjanci nie pomylili się. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Okręgowy w Warszawie w celu odbycia kary 10 lat i 8 miesięcy więzienia za udział w zorganizowanej grupie przestępczej.

Został on zatrzymany. Po zgromadzeniu dokumentacji 31-latek odpowie za umyślne wprowadzenie w błąd funkcjonariuszy co do swojej tożsamości. Mężczyzna trafił już do zakładu karnego.

ms/jf

 

Powrót na górę strony