Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania dla policjantów

Data publikacji 26.09.2019

Na ręce Komendanta Rejonowego Policji Warszawa V insp. Lecha Bielaka wpłynęły podziękowania od rodziców zaginionego w ubiegły czwartek 16-latka. Bliscy podziękowali za pełen profesjonalizm, zaangażowanie, a przede wszystkim za okazaną życzliwość. „Serdecznie dziękujemy wszystkim funkcjonariuszom, którzy w dniu 19 września 2019 r., byli zaangażowani w poszukiwania naszego syna, który zaginął na Żoliborzu (…) Szanujemy Państwa pracę i determinację. Bardzo dziękujemy za udzielone wsparcie i profesjonalizm”.

W ubiegły czwartek do Komendy Rejonowej Policji Warszawa V zgłosili się rodzice chłopca, który zaginął po wyjściu ze szkoły. Z relacji bliskich wynikało, że 16-latek wymagał opieki, dlatego do poszukiwań zostali zaangażowani wszyscy funkcjonariusze z Komendy Rejonowej Policji Warszawa V. W akcję poszukiwawczą zostało zaangażowanych wiele różnych służb.

Jeszcze tego samego dnia po godzinie 21.00 zaginionego odnaleźli mundurowi z Żoliborza. Trud funkcjonariuszy i wszystkich służb zaangażowanych w poszukiwania doceniła rodzina chłopca, która na ręce  Komendanta złożyła podziękowania. „Serdecznie dziękujemy wszystkim funkcjonariuszom, którzy w dniu 19 września 2019 r., byli zaangażowani w poszukiwania naszego syna, który zaginął na Żoliborzu. Wraz z żoną jesteśmy Państwu bardzo wdzięczni za natychmiastową reakcję i bardzo poważne potraktowanie naszego zgłoszenia, dziękujemy za pełne zaangażowanie i mobilizację oraz poświęcenie, także funkcjonariuszom, którzy pracowali nad zgłoszeniem w czasie wolnym. Szanujemy Państwa pracę i determinację. Bardzo dziękujemy za udzielone wsparcie i profesjonalizm”.

Funkcjonariuszom biorącym udział w akcji poszukiwawczej gratulujemy postawy godnej naśladowania. Podziękowania, wdzięczność oraz życzenia rekompensują  trudy często niebezpiecznej i żmudnej  pracy policyjnej.

ks

Powrót na górę strony