Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kryminlani zwalczają przestępczość narkotykową

Data publikacji 25.09.2019

Policjanci wydziału kryminalnego zatrzymali mężczyznę, u którego w wynajmowanym pokoju zabezpieczyli narkotyki. 25-latek posiadał 17 gramów amfetaminy i prawie 10 gramów marihuany. Śledczy przedstawili zatrzymanemu zarzut posiadania środków odurzających za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

To była kolejna informacja operacyjna. Kryminalni dowiedzieli się, że pewien młody człowiek najprawdopodobniej w wynajmowanym pokoju posiada narkotyki.

Funkcjonariusze poszerzyli wiedzę na temat podejrzewanego, a następnie pojawili się pod wskazanym adresem. Mężczyzna najwyraźniej nie spodziewał się wizyty policjantów. Ci bardzo szybko odnaleźli i zabezpieczyli w dwóch miejscach dwa foliowe woreczki z zawartością suszu roślinnego i białego proszku oraz gotówkę, która mogła pochodzić z przestępstw. 25-latek został zatrzymany.

Po przeprowadzeniu stosownych testów i zważeniu zabezpieczonych substancji okazało się że zatrzymany miał 17 gramów amfetaminy i prawie 10 gramów marihuany.

Śledczy z wydziału dochodzeniowego zebrali cały materiał dowodowy i przedstawili 25-latkowi zarzut posiadania środków odurzających.

ea/jw

  • Zabezpieczone narkotyki
    Zabezpieczone narkotyki
Powrót na górę strony