Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

389 trzeźwych kierowców w „Trzeźwy poranek”

Data publikacji 01.12.2009

389 kontroli i żadnych nietrzeźwych kierowców - to efekt akcji „Trzeźwy poranek” przeprowadzonej wczoraj i dzisiaj przez policjantów z wydziału ruchu drogowego komendy w Starych Babicach i ożarowskiego komisariatu na terenie gminy Ożarów Mazowiecki i Leszna. Tym razem wszyscy sprawdzeni kierujący byli trzeźwi. Funkcjonariusze z babickiej "drogówki" w działaniach wykorzystali elektroniczny wskaźnik AlcoBlow.

Dzisiaj w Zaborowie od rana oraz wczoraj na terenie gminy Ożarów Mazowiecki policjanci wydziału ruchu drogowego komendy w Starych Babicach wspólnie z funkcjonariuszami z ożarowskiego komisariatu przeprowadzili kontrolę kierowców w ramach akcji „Trzeźwy poranek”. Podczas akcji skontrolowali łącznie 389 kierowców. Tym razem obyło się bez nieprawidłowości. Wszyscy sprawdzeni kierujący byli trzeźwi. Funkcjonariusze z babickiej "drogówki" w działaniach wykorzystali elektroniczny wskaźnik AlcoBlow.

Przypominamy, że policjanci z ruchu drogowego w wybranych dniach tygodnia, we wczesnych godzinach rannych, przeprowadzają zmasowane kontrole trzeźwości kierowców. Celem akcji „Trzeźwy poranek” jest wyeliminowanie z naszych dróg tych, którzy siadają za kierownicę po wypiciu alkoholu. Tylko w listopadzie policjanci z wydziału ruchu drogowego komendy w Starych Babicach przeprowadzili 1242 kontrole kierowców, wśród nich było 17 nietrzeźwych.

 

ak, ego

 

 

Powrót na górę strony