Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Złodzieje kół wpadli w ręce policjantów

Data publikacji 17.09.2019

Skuteczne działania policjantów z Bemowa, doprowadziły do zatrzymania trzech mężczyzn w związku z kradzieżą kół na terenie dzielnicy. W zatrzymaniu obywateli Białorusi, policjantów z bemowskiej patrolówki wspomogli stołeczni wywiadowcy. Wewnątrz pojazdu, funkcjonariusze ujawnili lewarki, podnośniki i klucze oraz odzyskali komplet skradzionych kilka dni wcześniej kół. Cała trójka usłyszała zarzut kradzieży działając wspólnie i w porozumieniu. Jeden z nich odpowie jeszcze za posiadanie narkotyków.

Policjanci z Komisariatu Policji na Bemowie, prowadzili działania ukierunkowane na zwalczanie przestępczości samochodowej, w tym związanych z kradzieżą kół na terenie dzielnicy. Około 2.00 w nocy, funkcjonariusze, zauważyli poruszający się po dzielnicy pojazd marki skoda wraz z trzema mężczyznami. W pewnym momencie, przy udziale stołecznych wywiadowców pełniących służbę na terenie Bemowa, podjęli wobec nich czynności.

Policjanci skontrolowali skodę, w której w bagażniku znajdowały się lewarki, podnośniki, klucze do odkręcania kół i inne rzeczy, mogące służyć do kradzieży kół.  Mężczyźni podczas interwencji byli zdenerwowani. Jeden z nich posiadał przy sobie narkotyki. W trakcie dalszych czynności, policjanci ujawnili skradzione koła, które ukryte były w pobliskim pomieszczeniu gospodarczym przy którym zatrzymali się mężczyźni. Odzyskany komplet kół pochodził z kradzieży, do której doszło kilka dni temu. Jak się okazało, trzej mężczyźni mieli związek z kradzieżą.

Mężczyźni w wieku 19, 21 i 23 lat zostali zatrzymani i trafili do policyjnej celi. Po zgromadzeniu materiału dowodowego, podejrzani usłyszeli zarzut kradzieży wspólnie i w porozumieniu. Jeden z nich, odpowie jeszcze za posiadanie środków odurzających. Odzyskane koła wrócą do właściciela. Policjanci zapowiadają dalsze działania.

ms

  • na zdjęciu widać koło od samochodu
    Złodzieje kół wpadli w ręce policjantów
  • na zdjęciu widać dwa koła od samochodu
    Złodzieje kół wpadli w ręce policjantów
Powrót na górę strony