Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dzielnicowy po służbie zatrzymał poszukiwanego

Data publikacji 17.09.2019

43-letni mieszkaniec Białołęki trafił do aresztu po tym, jak zatrzymał go dzielnicowy wracający po służbie do domu. Okazało się, że mężczyzna był poszukiwany listem gończym w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

Niezwykłą spostrzegawczością wykazał się dzielnicowy z komisariatu na Białołęce. W ubiegły piątek, policjant wracając do domu po zakończnej służbie, w okolicy Parku Picassa zwrócił uwagę na mężczyznę, który rysopisem odpowiadał osobie poszukiwanej.

Funkcjonariusz zrezygnował z osobistych planów i podjął interwencję wobec mężczyzny. Po wylegitymowaniu 43-latka, dzielnicowy był już pewien, że jest on ścigany przez wymiar sprawiedliwości. O wszystkim funkcjonariusz powiadomił dyżurnego komisariatu, który wysłał na miejsce zmotoryzowany patrol.

Personalia 43-latka zostały sprawdzone w policyjnych systemach. Potwierdziło się, że mieszkaniec Białołęki powinien przebywać w areszcie. Sąd Rejonowy w Siedlcach wydał za nim list gończy w celu odbycia kary 14 dni pozbawienia wolności za uchylanie się od alimentacji.

Po niezbędnych czynnościach procesowych, mężczyzna został osadzony w jednostce penitencjarnej.

po

Powrót na górę strony