Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zarzut uszkodzenia ciała dla 58-latki

Data publikacji 26.11.2009

58-letniej kobiecie prokurator postawił zarzut uszkodzenia ciała. Zastosował wobec niej dozór Policji. Kobieta początkowo była podejrzana o zabójstwo konkubenta. Nieżyjącego mężczyznę z raną głowy znalazł po powrocie z pracy syn podejrzanej. Ekspertyza biegłego medycyny sądowej wykazała jednak inną przyczynę zgonu.

Rano policjanci z Pragi Północ odebrali telefon z informacją o zabójstwie. Młody człowiek wróciwszy z pracy do domu, zastał leżącego na łóżku nieżyjącego konkubenta swojej matki. Denat miał ranę głowy. Istniało przypuszczenie, że jego partnerka zabiła go, uderzając młotkiem w głowę.

Kryminalni zatrzymali 58-letnią kobietę. Zabezpieczyli młotek i dwie siekiery. Podejrzana przyznała się, że uderzyła konkubenta młotkiem w głowę. Trafiła do policyjnej izby zatrzymań.

Prokurator, biorąc pod uwagę ekspertyzę biegłego medycyny sądowej, która wykazała, że uderzenie w głowę nie było bezpośrednią przyczyną zgonu mężczyzny, postawił 58-latce zarzut uszkodzenia ciała i zastosował wobec niej dozór Policji.

ea/mb

Powrót na górę strony