Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowiedzą za pobicie przy użyciu pałki teleskopowej

Data publikacji 31.05.2019

Zarzuty pobicia przy użyciu pałki teleskopowej usłyszało w wolskiej komendzie dwóch braci w wieku 21 i 25 lat. Mężczyźni zostali zatrzymani w miejscu pracy. Z ustaleń wynika, że pomiędzy mężczyznami, a pokrzywdzonym doszło do sprzeczki. W pewnej chwili mieli zadawać mu uderzenia pałką teleskopową po głowie i ciele, w wyniku czego doznał obrażeń ciała. Teraz za to może grozić im do 8 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z wolskiej komendy zostali zaalarmowani o tym, że na terenie dzielnicy doszło do pobicia mężczyzny. Na miejscu funkcjonariusze ustalili okoliczności zdarzenia z których wynika, że pomiędzy mężczyznami doszło do sprzeczki. Kiedy pokrzywdzony wysiadł ze swojego pojazdu został zaatakowany przez napastników, którzy pałką teleskopową uderzali go po głowie i ciele. W wyniku tego pokrzywdzony doznał obrażeń ciała, sprawcy uciekli.

Sprawa trafiła do wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu. Dochodzeniowcy gromadzili materiał dowodowy, przeglądali zabezpieczony monitoring i ustalali świadków zdarzenia. Po żmudnych czynnościach ustalili tożsamość mężczyzn. Okazali się nimi bracia w wieku 21 i 25 lat. Obaj zostali namierzeni w miejscu pracy, gdzie zostali zatrzymani i doprowadzeni do komendy. Podejrzani usłyszeli zarzut pobicia przy użyciu pałki teleskopowej. Za to przestępstwo może grozić im kara do 8 lat pozbawienia wolności.

ms

Powrót na górę strony