Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany smakosz wykwintnego jedzenia

Data publikacji 31.05.2019

Mundurowi z Bielan zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież produktów spożywczych w jednym ze sklepów na terenie dzielnicy. Jego łupem padły markowe czekolady, praliny oraz łosoś o łącznej wartości 1852 złotych. 33-latek w przeszłości był karany za podobne przestępstwa, dlatego może mu grozić kara nawet do 7 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności.

Po godzinie 20:00 w jednej z placówek handlowych na terenie Bielan doszło do kradzieży produktów spożywczych. Zdarzenie zostało zarejestrowane przez pracowników ochrony, którzy niezwłocznie powiadomili policjantów. Przybyli na miejsce mundurowi zatrzymali mężczyznę, który zabrał z witryny chłodniczej łososia i nie płacąc za towar próbował opuścić sklep. Funkcjonariusze ustalili, że to nie pierwsze zdarzenie z udziałem zatrzymanego. Okazało się, że 33-latek w okresie od połowy kwietnia z tego samego sklepu zabrał już 85 sztuk łososia, 27 czekolad, 10 opakowań z pralinami i 14 opakowań z czekoladkami o łącznej wartości 1852 złotych.       
 
Mężczyzna trafił do policyjnej celi. Śledczy po przeanalizowaniu materiałów dowodowych przedstawili mu zarzuty kradzieży. 33-latek w przeszłości był karany za podobne przestępstwa dlatego teraz grozi mu kara do 7 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności.
 
ks

Powrót na górę strony