Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nie oddał długu, więc go ugodził nożem

Data publikacji 24.11.2009

Winny był mu pieniądze. Gdy nie chciał spłacić mu długu postanowił sam wyegzekwować gotówkę. Ugodził go nożem i uciekł. Wczoraj Jerzy M. został zatrzymany przez policjantów z Ochoty. Był nietrzeźwy, miał 1,5 promila alkoholu w organizmie. 52-latek odpowie teraz za ciężkie uszkodzenie ciała. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu. Policjanci z Ochoty zostali wezwani na budowę przy ulicy Włodarzewskiej, gdzie miało miejsce pchnięcie nożem. Po przybyciu pod wskazany adres funkcjonariusze szybko ustalili, że kilka minut wcześniej na teren budowy przyszedł Jerzy T. Żądał, aby 20-latek oddał mu pieniądze, które był mu winny. Gdy mężczyzna odmówił, 52-latek ugodził go nożem. Potem uciekł. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia, która przewiozła rannego do szpitala.

Kryminalni z Ochoty natychmiast zajęli się poszukiwaniem napastnika, który ukrywał się. Wczoraj Jerzy M. został zatrzymany. Był pijany, miał 1,5 promila alkoholu w organizmie. Noc spędził w izbie wytrzeźwień. Dzisiaj policjanci z dochodzeniówki przedstawią mu zarzut ciężkiego uszkodzenia ciała. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. 
 

ew

Powrót na górę strony