Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Diler w rękach Policji

Data publikacji 23.11.2009

Cyprian S. posiadał marihuanę, Łukasz K. (lat 19) posiadał narkotyki i handlował nimi. Policjanci zabezpieczyli u niego znaczną ilość środków odurzających w postaci 91,9 grama marihuany, 25,3 grama haszyszu, 0,2 grama amfetaminy i 4,8 grama grzybków halucynogennych. Dilerowi udowodniono udzielenie co najmniej 120 gramów marihuany za 4 tysiące złotych. Został objęty policyjnym dozorem.

Policjanci z wywiadu na gorącym uczynku zatrzymali dilera i jego klienta. Pierwszy wpadł Cyprian S., który zakupił marihuanę i miał ją przy sobie. Kilka chwil później funkcjonariusze zatrzymali handlarza, 19-letniego Łukasza K., który właśnie wychodził ze swojej klatki schodowej.

W trakcie przeszukania mieszkania 19-latka policjanci zabezpieczyli cały wachlarz środków odurzających. Po przeprowadzeniu testów i zważeniu narkotyków okazało się, że mężczyzna posiadał 91,9 grama marihuany, 25,3 grama haszyszu, 0,2 grama amfetaminy i 4,8 grama grzybków halucynogennych. 19-latek trafił do policyjnego aresztu.

Funkcjonariusze wykonali czynności operacyjne i procesowe, które wykazały, że zatrzymany trudnił się handlem środkami odurzającymi. Udowodniono mu, że w ostatnim czasie udzielił co najmniej 120 gramów marihuany za nie mniej niż 4 tysiące złotych.

Prokurator przedstawił mu zarzuty. Łukasz K. odpowie za posiadanie znacznej ilości środków odurzających oraz handel narkotykami. Zastosowano wobec niego policyjny dozór.

Cyprian S. poniesie odpowiedzialność za posiadanie marihuany.

dt, jw
 

 

Powrót na górę strony