Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany za popełnienie kilku przestępstw trafił w ręce kryminalnych.

Data publikacji 31.01.2019

Policjanci wydziału kryminalnego zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie mienia i kradzież sklepową na terenie Legionowa. 23-latek ponadto był poszukiwany na postawie trzech listów gończych i nakazu doprowadzenia. Adam P. usłyszał już zarzuty. Zgodnie z wydanymi wcześniej postanowieniami najbliższe trzy lata spędzi w zakładzie karnym.

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego w ostatnim czasie pracowali nad dwoma sprawami, w których nieznany mężczyzna dokonał uszkodzenia mienia i dopuścił się kradzieży kosmetyków w jednym ze sklepów na terenie Legionowa.

Dzięki wytężonej pracy operacyjnej policjanci wytypowali mężczyznę, który mógł dopuścić się tych przestępstw. Ustalili również, że podejrzany 23-latek jest poszukiwany przez organy sprawiedliwości za popełnienie innych czynów zabronionych.

Kilkakrotnie sprawdzali adresy, pod którymi mógł przebywać, jednak kończyło się to niepowodzeniem. Stróże prawa nie ustawali jednak w poszukiwaniach. Kilka dni temu na jednej z ulic Legionowa zauważyli pojazd należący do podejrzanego i objęli go obserwacją. Po kilku godzinach do auta podszedł poszukiwany przez nich 23-latek. Policjanci natychmiast zatrzymali podejrzanego.

Zgromadzony przez dochodzeniowców materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie Adamowi P. zarzutów uszkodzenia mienia oraz kradzieży. Po wykonaniu czynności procesowych 23-latek zgodnie wydanymi wcześniej  przez sąd i prokuraturę postanowieniami  trafi do zakładu karnego na  prawie trzy lata.

esz/js

Powrót na górę strony