Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pijany kierowca był poszukiwany i miał zakaz prowadzenia pojazdów!

Data publikacji 31.01.2019

Policjanci z komisariatu w Górze Kalwarii zatrzymali 31-latka, który prowadził audi mając ponad 2 promile. Okazało się, że był on także poszukiwany, a ponadto do 2022 roku posiadał całkowity zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi!

Przed północą policjanci z komisariatu w Górze Kalwarii zatrzymali kierowcę audi, który miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Informację o niebezpiecznym kierowcy, niekontrolującym swojej jazdy policjantów poinformował inny kierowca, który na bieżąco podawał policjantom trasę, którą od granic Warszawy pokonywało audi.

Po jego zatrzymaniu funkcjonariusze w policyjnym systemie informatycznym ustalili, że mężczyzna jest również osobą poszukiwaną. To jednak nie wszystko, dalsze ustalenia pokazały, że 31- letni mieszkaniec Łukowa do 2022 roku ma całkowity zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Mężczyzna ten nie uniknie teraz odpowiedzialności karnej. Na szacunek zasługuje postawa jaką wykazał się anonimowy kierowca, który konsekwentnie i do samego zatrzymania informował policjantów o manewrach i położeniu audi.

esz/js

Powrót na górę strony