Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zatrzymali ojca i synów za posiadanie narkotyków

Data publikacji 28.01.2019

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej i korupcji z ochockiej komendy wpadli na trop mężczyzny handlującego narkotykami na terenie bazaru w dzielnicy Włochy. W wyniku przeprowadzonych działań funkcjonariusze zatrzymali Stanisława K. oraz jego dwóch synów, którzy posiadali łącznie ponad 400 gram narkotyków.

Policjanci z wydziału zajmującego się zwalczaniem przestępczości gospodarczej i korupcji pozyskali informację o mężczyźnie zajmującym się handlem narkotykami w dzielnicy Włochy.

W wyniku przeprowadzonych działań operacyjnych policjanci zatrzymali 60-latka. Podczas kontroli w jego kieszeniach ujawniono prawie 30 działek narkotyków w postaci suszu roślinnego.

Dalsze czynności doprowadziły policjantów do lokalu, gdzie mieszkał Stanisław K. Po udaniu się na miejsce funkcjonariusze zastali w nim synów 60-latka: Kamila K. oraz Adama K. W trakcie przeszukania mieszkania znaleziono ponad 400 gram marihuany, blisko 10 porcji amfetaminy oraz wagę elektroniczną.

Ojciec i jego synowie zostali zatrzymani i przewiezieni do policyjnego aresztu. Śledczy z warszawskiej ochoty przedstawili zarzuty Stanisławowi K. Decyzją Sądu Rejonowego w Warszawie 60-latek następne 2 miesiące spędzi w areszcie.

esz/kc

Powrót na górę strony