Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Areszt za posiadanie znacznej ilości narkotyków

W ręce kryminalnych wpadł 30-letni Radosław K. Mężczyzna został zatrzymany w chwili, kiedy wychodził z domu. W mieszkaniu funkcjonariusze zabezpieczyli prawie 60 gramów marihuany i 34 gramy amfetaminy ukryte w kuchennych szafkach, łóżku i torbie podróżnej. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, został tymczasowo aresztowany.

Kryminalni na podstawie pracy operacyjnej, rozpoznania i dokonanych sprawdzeń ustalili, że 30-letni mężczyzna może trudnić się przestępczością narkotykową, a środki odurzające miałby przechowywać w domu. Funkcjonariusze wiedzieli, że unika on kontaktu ze stróżami prawa, jest bardzo ostrożny, nikogo nie wpuszcza do domu, a w sytuacji, kiedy pojawia się policja narkotyki spuszcza w toalecie.

Policjanci podjęli obserwację i zaskoczyli Radosława K. w chwili kiedy wychodził z mieszkania. Nie miał czasu na zniszczenie towaru. W trakcie przeszukania, w łóżku, torbie podróżnej oraz kuchennej szafce kryminalni znaleźli środki odurzające. W rezultacie zabezpieczyli 58,8 grama marihuany i 34 gramy amfetaminy, do tego gotówkę w kwocie 26 050 złotych jako mogącą pochodzić z przestępstw. 30-latek trafił do policyjnej celi.

Zebrany przez śledczych materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie w prokuraturze zarzutu posiadania znacznej ilości narkotyków. Sąd zastosował tymczasowy areszt wobec podejrzanego.

 

esz/jw

  • Areszt za posiadanie znacznej ilości narkotyków
  • Areszt za posiadanie znacznej ilości narkotyków
  • Zabezpieczona gotówka
  • Zabezpieczone narkotyki
  • Zabezpieczone narkotyki
Powrót na górę strony