Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ukradł dwa rowery. Poznajesz tego mężczyznę?

Data publikacji 26.01.2019

Policjanci z warszawskich Włoch prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży dwóch rowerów z bloku przy ul. Strubiczów. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek osoby mogącej mieć związek z tym przestępstwem. Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę na publikowanych zdjęciach proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Warszawa Włochy.

Do zdarzenia doszło 2 stycznia 2019 roku w bloku przy ul. Strubiczów w Warszawie. Nieustalony dotąd mężczyzna dokonał kradzieży dwóch rowerów znajdujących się w pomieszczeniu gospodarczym. Mężczyzna do bloku wszedł prawdopodobnie za pomocą kluczy.

Wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek z tym przestępstwem.

Wieku 30-45 lat, twarz bez zarostu, brak cech charakterystycznych, średniej budowy ciała. Ubrany był w czarną, sportową kurtkę z elementami zielonymi (suwak, kieszenie, emblemat z lewego boku z tyłu), granatowy kaptur bluzy, czarną czapkę, spodnie dresowe, buty sportowe z białą podeszwą,

Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę lub mają jakiekolwiek informacje na jego temat, proszeni są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu (22) 603 26 33 lub (22) 603 26 20.

Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: oficer.prasowy.krp3@ksp.policja.gov.pl. Zapewniamy anonimowość.

kc/pa

  • Ukradł dwa rowery. Poznajesz tego mężczyznę?
  • Ukradł dwa rowery. Poznajesz tego mężczyznę?
  • Ukradł dwa rowery. Poznajesz tego mężczyznę?
Powrót na górę strony