Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dzielnicowy wytypował, podejrzani odpowiedzą za uszkodzenie mienia

Data publikacji 25.01.2019

Skrupulatne ustalenia dzielnicowego z Bemowa doprowadziły do ustalenia osób podejrzewanych o uszkodzenie mienia. Z ustaleń wynika, że do zdarzenia doszło w nowy rok. Sprawcy uszkodzili wówczas drzwi wejściowe do bloku, skrzynki na listy oraz wybili lustro w windzie. Pierwszy wpadł 28-letni Hubert S. Potem została zatrzymana 20-letnia Natalia P. Podejrzani już usłyszeli zarzuty.

Do komisariatu na Bemowie zgłosił się przedstawiciel spółdzielni, który zawiadomił o uszkodzeniu mienia. Z informacji wynika, że do zdarzenia doszło nad ranem w nowy rok, a uszkodzeniu uległy drzwi wejściowe do klatki schodowej, skrzynki na listy oraz zostało wybite lustro w windzie. Łączne straty zostały oszacowane na kwotę ok. tysiąca zł.

Dzielnicowy z tego rejonu rozpoczął ustalenia w związku z tym zdarzeniem. Jego skrupulatne czynności doprowadziły do ustalenia tożsamości osób odpowiedzialnych za to przestępstwo. Pierwszy wpadł 28-letni Hubert S. Zaraz po nim została zatrzymana 20-letnia Natalia P. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzani usłyszeli zarzut uszkodzenia mienia. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 5 lat więzienia.

ms/mb

Powrót na górę strony