Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za posiadanie ekstazy

Data publikacji 25.01.2019

Trzy miesiące aresztu zastosował sąd wobec 19-letniego mężczyzny podejrzanego o posiadanie znacznej ilości ecstasy. Nastolatek został zatrzymany na ulicy, w plecaku posiadał narkotyki w ilości ponad 400 gramów oraz wagę elektroniczną. Teraz za to przestępstwo może grozić mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Po północy policjanci ze stołecznego wywiadu podczas służby na ternie Bemowa podjęli interwencję wobec młodego mężczyzny. Podczas kontroli bagażu, który posiadał przy sobie funkcjonariusze ujawnili wagę elektroniczną, dwie torebki foliowe z zapięciem strunowym z zawartością znacznej ilości zbrylonej substancji oraz torebkę foliową z zawartością tabletek koloru żółtego oraz filetowego. W związku z podejrzeniem, że są to narkotyki mężczyzna został zatrzymany.

Dalsze czynności z mężczyzną wykonywali policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego z komisariatu na Bemowie. Badanie w laboratorium potwierdziły przypuszczenia policjantów. Okazało się, że 19-latek posiadał ponad 400 gramów narkotyku. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał w rejonowej prokuraturze zarzut za posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Decyzją sądu mężczyzna został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

ms

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 12.3 MB)

Powrót na górę strony