Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zatrzymali podejrzanych o kradzież i odzyskali skradziony łup

Data publikacji 24.01.2019

Dwie osoby zostały zatrzymane przez policjantów z Bemowa. Kobieta i mężczyzna podejrzani są o kradzież oprawek do okularów, gdzie wartość strat została oszacowana na łączna kwotę ok. 5 tysięcy zł. Funkcjonariusze odzyskali również skradziony łup. Podejrzani usłyszeli zarzuty.

Bemowscy policjanci udali się do sklepu w dzielnicy, gdzie miała miejsce kradzież sklepowa. Po przybyciu na miejsce ustalili szczegóły zdarzenia. Okazało się, że kobieta i mężczyzna są podejrzewani o usiłowanie kradzieży i kradzież oprawek do okularów. Jak wynikało z relacji pracowników, kobieta wzbudziła podejrzenie swoim zachowaniem, wobec czego zaczęli ją obserwować. Kiedy spostrzegli, że doszło do próby kradzieży natychmiast ujęli ją i zaalarmowali Policję. Na miejscu funkcjonariusze zatrzymali również jej kompana, który podejrzany jest o kradzież trzech oprawek.

Dochodzeniowcy zgromadzili materiał dowodowy. Podejrzani usłyszeli już zarzut. 36-letnia Dominika M. usłyszała zarzut usiłowania kradzieży, natomiast 29-letni Dominik T. usłyszał zarzut kradzieży. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

esz/ms

Powrót na górę strony