Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

W czasie wolnym od służby zatrzymała poszukiwanego

Data publikacji 23.01.2019

Starszy sierżant Izabela Malinowska, udowodniła że policjantem jest się cały czas. Kilka dni temu będąc poza służbą, w jednym ze sklepów na terenie Mińska Mazowieckiego zauważyła poszukiwanego przez Policję mężczyznę. Błyskawicznie podjęła stosowne działanie, aby doprowadzić do jego zatrzymania. Mężczyzna trafił już do zakładu karnego.

Kilka dni temu, policjantka z komisariatu w Stanisławowie, w czasie wolnym od służby zauważyła poszukiwanego przez Policje mężczyznę. W rejonie jednego ze sklepów w Mińsku Mazowieckim rozpoznała mężczyznę, który był poszukiwany do odbycia kary za popełnione przestępstwa.

Starszy sierżant Izabela Malinowska, bez chwili wahania, powiadomiła swoich kolegów mundurowych z mińskiej komendy, a do czasu ich przybycia uniemożliwiła 36-latkowi ucieczkę. Policjanci błyskawicznie pojawili się w rejonie sklepu i zatrzymali mieszkańca gminy Stanisławów.

36-latek miał do odbycia karę zastępczą 105 dni pozbawienia wolności za dokonane wcześniej włamania. Poszukiwany po przewiezieniu na komendę i sporządzeniu dokumentacji, trafił do Zakładu Karnego w Siedlcach.

mz/mb

Powrót na górę strony