Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Młotkiem wybijał szyby, usłyszał zarzut

Data publikacji 23.01.2019

W ręce policjantów wpadł mężczyzna, typowany przez operacyjnych z Woli w sprawie uszkodzenia mienia. Z ustaleń wynika, że sprawca wybił szyby młotkiem w klatkach schodowych, powodując straty ponad 1500 tysiąca złotych, po czym uciekł. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał zarzuty. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do komendy na Wolę zgłosili się przedstawiciele spółdzielni, którzy zawiadomili o tym, że w ubiegłym roku nieznany sprawca wybił szyby w klatkach schodowych. Wówczas na miejscu policjanci wykonali czynności procesowe i zabezpieczyli monitoring. Straty zostały oszacowane na łączną kwotę ponad 1500 zł. Sprawa trafiła do wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu. Dochodzeniowcy gromadzili materiał dowodowy, kryminalni wytypowali osobę mogącą mieć związek z tymi zdarzeniami.

20-letni Piotr S. został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Podejrzany usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat więzienia.

ea/ms

  • Mężczyna zatrzymany przez policjantów
Powrót na górę strony