Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

To były zakupy na konto kradzionej karty

Data publikacji 23.01.2019

Wawerscy kryminalni ustalili kim jest podejrzany o kradzież karty płatniczej oraz jej wielokrotne użycie w sklepach. 27-letni Marcin D. został zatrzymany, funkcjonariusze znaleźli przy nim skradzioną kartę i kilka paragonów świadczących o jej użyciu. Okazało się, że mężczyzna najprawdopodobniej 39 razy zapłacił tą właśnie kartą. Usłyszał 40 zarzutów, 1 kradzieży i 39 kradzieży z włamaniem.

W komisariacie w Wawrze policjanci prowadzili postępowanie kradzieży karty i wielokrotnego posłużenia się nią. Jak się okazało sprawca 39 razy płacił przy jej użyciu w sklepach.

Kryminalni podjęli czynności operacyjne, które pozwoliły na wytypowanie podejrzanego. Został on zatrzymany, a przy nim funkcjonariusze odnaleźli i zabezpieczyli kartę. 27-letni Marcin D. miał też paragony, które potwierdzały użycie kradzionej karty.

Śledczy zebrali materiał dowodowy świadczący o tym, że zatrzymany najprawdopodobniej najpierw ukradł kobiecie w sklepie kartę, a potem przy jej użyciu rozbił zakupy. Usłyszał zarzut kradzieży i 39 kradzieży z włamaniem.

jw/mb

 

Powrót na górę strony